İleri Seviye İşletme Yönetimi

Güvenli ve Karlı İşletme olma yolculuklarına tüm işletme sahiplerine eşlik ediyoruz. Birebir işletme sahipleri ve en iyi II. Adamları ile birlikte yolculuk yapıyoruz.

İşletme sahiplerine şu soruyu  soruyoruz.

Bir işletme sahibi onlarca yıl, markası ve işletmesi için uğraşıyor. Pekiyi ya sizden sonra ne olacak? Markanız ne olacak? Çalışanlarınız ne olacak? Tedarikçileriniz ne olacak? 

Bizde, işletme sahiplerinin ve işletmelerinde bulunan sağ kol dediğimiz II.adamlarına veya bir sonraki kuşağa önem veriyoruz. 

İşletmenin sürekliliği için hem bu kişilere hem de çalışanlarına, tedarikçilerine ve diğer tüm detaylarına dokunuyoruz. Başta, nakit akışlarında, finansal durumlarında, tüm üretim ve tedarik süreçlerinde, ekip yönetimlerinde ve sistemleşme süreçlerinde yer alarak çok daha Güvenli ve Karlı İşletmeler haline gelmelerine muhteşem desteklerimiz oluyor.

Bu programda neler öğreneceksiniz?

1.       Amaç (var oluş nedeni), Vizyon, Misyon, Finansallar,Tedarik Yönetimi, Verimlilik ve  Üretim proseslerine yönelik koçluk görüşmeleri düzenliyoruz.

2.      Değdiğimiz, tüm pazarlama, markalaşma ve satış süreçlerine dokunmak.

3.       Mülakat teknikleri ile personel alımlarını, davranış modelleri eğitimleri ile destekleyerek uluslararası standartlarda yıldız ekiplerin temellerini atmak.

4.        İşletmenizde sistem kurmak için yapmanız gerekenleri

5.       İşletme Sahibinin 7 adımda yolculuğu, Ekiplerin 5 Temel Aksaklığı ve 12 Adımda Yıldız Ekip oluşturma yöntemleri ile ekibin tutku seviyesine çıkmasını sağlıyoruz.

6.       Tüm bu süreçlerde işletmenizde yetişmiş olan ve gözünüz arkada kalmadan güvenebileceğiniz II.adamınız veya II.nesile işletmedeki icra adımlarının nasıl  teslim edileceğini konuşuyoruz.

7.       Devralan icra kurulu tüm öğreti ve bilgileri kendi işletmesinde uygulamaya devam ediyor.