Online Eğitim

İşletme Koçluğu Eğitimi

İş sahibi olmakla işletme sahibi olmak arasındaki fark şudur: İş sahibi olan kişi o işin nasıl yapılacağını iyi bilir. İşletme sahibi olan kişi o işin nasıl yapılacağını iyi bildiği gibi aynı zamanda o işin süreçlerinin nasıl yönetileceğini ve o işi yapan diğer insanlara nasıl liderlik yapılacağını bilir.

Birçok işletme sahibi iş sahibi olmaktan işletme sahibi olmaya geçemediği için büyüyemediğinden şikayet etmektedir. Oysa bu kişiler müşterilerine sunacakları ürün ve hizmet içeriği ile ilgili üst seviyede uzmanlık sahibidirler. Ancak işletmenin başarılı bir şekilde yönetilmesini ve büyümesini sağlayacak strateji oluşturma, pazarlama, satış, finansal okuryazarlık, nakit akışı ve yönetimi gibi konularda da uzmanlaşmaları fark yaratan ve sürekli büyüyen bir işletmenin sahibi olabilmeleri için önemlidir. İşte bu yüzden büyümek için ve daha çok para kazanmak için bu programı tamamlamanız ve tüm öğrendiklerinizi işinize uygulamanız gerekiyor.

Bu program bir grup koçluğu programıdır. Sizden başka da işletme sahipleri ile birlikte eğitim ve koçluk alacaksınız. Birlikte öğrenmenin ve yeni bir network edinmenin keyfini süreceksiniz.